Hakkımızda

TÜFENKÇİ MOBİLYA Kimdir?

   Tüfenkçi Mobilya 1994 yılından bu güne mobilya sektöründe üretim, mağazacılık ve online alışveriş firması olarak faaliyet gerçekleştiren bir aile şirketidir. TÜFENKÇİ 1,500 m2 alana sahip yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz mobilya mağazası ve sanal mağazası ile her zaman uygun fiyatlarla sizi hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı hedefler.

 

TÜFENKÇİ'ye Neden Güvenmeliyim?

   İnternet üzerinden tüm ödemeler için global güvenlik sistemi olan 3D Security Ödeme sistemini kullanıyoruz. Bu güvencelere rağmen kredi kartı kullanımına güvenmiyor ve kullanmıyor iseniz havale seçeneğimizde mevcuttur.

 

Tüfenkçi Mobilya‘yı Neden Tercih Etmeliyim?

   Tüfenkçi Mobilya tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır.

Yüzlerce farklı tarzda mobilya çeşidini mağazalarında ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, evlerinizde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor.

 

Tedarikçimiz Olmak İster misiniz?

   info@tufenkci.com.tr mail adresimize firma bilgilerinizi ve çalıştığınız ürün gruplarınız gönderirseniz   satın alma departmanımız ile iletişime geçerek, görüşmeleri başlatabilirsiniz.